Dongguan Yuheng silikon plastik ürünleri Ltd. Şti.Şirketin üretim fabrikasını Dongguan Şehir Geliştirme Bölgesi, Guangdong ilinde bulunan, erken 2010 yılında kurulmuştur. , daha fazla tasarım, geliştirme, üretim ve satış deneyimi 6 yıl ve sahip bir profesyonel üretim ve promosyon hediyeler yumuşak pvc, siliocne, keychians, pvc çanta, gibi kauçuk ve çinko metal hediyeler de dahil olmak üzere her türlü altın tedarikçi olur dolabı magnet, bardak altlığı, mat, telefon case, silikon İzle, silikon kek kalıp silikon araba koltuğu bar anahtar kapak ect yastık.


Uzun yıllar üretim deneyimi ve yüksek technolugy. Biz hızla gelişmiş ve executive hediyeler ve prim profesyonel tedarikçilerinden biri haline.

未命名_副本

Biz dünyanın her yerinden müşterilerimiz tarafından tanınması mutluyuz. Ancak biz hiç biz elde ettik ile memnun olacaktır. Biz gücü trendy maddeleri üretmek için R&D bölümümüz, bizim ürünleri, kalite kontrol mekanizması uygulamaktayız sağlamak için kalite departmanımızla tutmak ve bir ürün, uygun bir fiyata kalite sağlamak için de özel bir fiyat - emin olmak için Fabrikamız sisteminde izle En düşük maliyet için diğer fabrikalar karşılaştırarak çalışan tüm bölümler.


Biz içtenlikle invit kurumsal başarılı iş, biz her zaman için bizim ortak olmak senin değerli şirketi en iyi hizmeti, altın ürünler ve en önemlisi rekabetçi fiyat ile daha iyi hizmet için kendimizi adamak.

initpintu_副本

Amacımız uzun vadeli iş ortağım ve arkadaşım olmaktır. Kısa zamanda senden haber bekliyoruz. Bir güzel dcooperation vakit geçirirsiniz.