Kauçuk Buzdolabı Mıknatıslar ve Silikon Buzdolabı Mıknatıslar Arasında Karşılaştırma Nedir?

- Feb 01, 2021-

Yumuşak pvc buzdolabı mıknatısları ve silikon buzdolabı mıknatısları yabancı ülkelerde kullanılmaktadır ve yurt dışında çok popülerdir. Böyle bir buzdolabı mıknatıs evde buzdolabı koymak için kullanılabilir, hangi sadece güzel bir rol oynayabilir, ama aynı zamanda buzdolabında bir rol oynamaktadır. Gıda güncel ya da değil ve buzdolabında diğer veriler olsun, ürün genellikle buzdolabı sopa için kullanılan arka, yumuşak bir mıknatıs vardır, bu yüzden de bir manyetik buzdolabı mıknatıs denir.

 pvc rubber fridge magnets

Ancak, bu kauçuk buzdolabı mıknatıslar piyasadan solmaya olacak gibi görünüyor, silikon buzdolabı mıknatıslar ile değiştirilir. Peki neden yumuşak buzdolabı mıknatıslar değiştirildi ve neden silikon buzdolabı mıknatıslar öne çıktı?


Orijinal yumuşak tutkal çevre koruma sınıfı ve çevre dışı sınıf ayrılır, ve silikon Bunsen bir çevre sınıfı malzemedir. Bu gıda sınıfı silikon malzemeden yapılmış, bu yüzden tabii ki insanlar silikon malzeme hakkında daha hevesli olacak! Silikon buzdolabı çıkartmaları da biraz görünüm yumuşak buzdolabı çıkartmaları daha iyidir. "Çok renkli entegre kalıplama" işlemi ile yapılan silikon buzdolabı mıknatıslar daha canlı ve hassas bir görünüme sahip ve dört renk (CMYK) basılabilir.

 

Fiyat ile karşılaştırıldığında, hala silikon için biraz daha olumlu. Yeni süreç çalıştırmak için basit ve işçilik maliyetini azaltır, çünkü bu silikon buzdolabı mıknatıs yumuşak buzdolabı mıknatıs daha dokunmak için daha yumuşak ve daha rahat. Bu silikon buzdolabı mıknatıslar yavaş yavaş popüler hale gelmiştir nedeni, reklam hediyeler veya promosyon hediyeler için kullanılan olsun.