Silikon Kalem Tutucular Neden Katlanabilir?

- Feb 03, 2021-

Her öğrenci, ofis veya aile daha fazla veya daha az kalem tutucu vardır, birçok öğrenci bunu kullanacak çünkü. Silikon kalem tutucu kalem koymak için kullanılır, cetveller ve diğer kırtasiye öğeleri, geleneksel cam, plastik ve diğer malzemelerden. Yavaş yavaş bir silikon kalem tutucu haline geldi, ama son zamanlarda katlanabilir silikon kalem tutucu popüler hale gelmiştir keşfedilmiş olup olmadığını bilmiyorum, ve süreç ve şekil yeni atılımlar yaptı, ve daha güzel ve güzel.

silicone pen bags

Silikon çok esnektir ve birçok yaygın ve yaratıcı şekiller tasarlanabilir. Tabii ki, bu şekiller esas olarak bebeğin kafasına yansır. Çünkü katlanması gerekir, silikon kalem tutucu şekli daha azdır, ve baş farklıdır. Tutkal, baskı, boyama ve entegre tasarım gibi çeşitli üretim süreçlerinin tasarlanması. Modelleme şimdi çoğunlukla bebek şeklinde, ve daha az simülasyonlar, bebek ve kamu seçmek için diğer farklı stilleri vardır.


Bu silikon katlanır kalem tutucuya aşık oldun mu? Ben derinden ilk gördüğümde etkilendim, ve sonra hemen kendi kalem tutucu olarak bir aldı, ama silikon kalem tutucular katlama özel bir üretici olarak, sık sık farklı stilleri ve şekilleri ile silikon kalem tutucuları değiştirmek. Kullanımda, ihtiyacınız varsa lütfen benimle irtibata geçiniz.

Web sitesi: www.ywhgifts.com