Neden Silikon Kalem Tutucu En İyi Promosyon Hediye mi?

- Feb 03, 2021-

Malzeme açısından, silikon veya silikasit jel son derece aktif adsorpsiyon malzemesidir, ana kimyasal bileşeni silikon dioksit (SiO₂), şeffaf beyaz veya süt beyazı, ve oda sıcaklığında katı formda. Silikon kalem tutucu hammadde özelliklerini miras, esneklik, tokluk, yumuşaklık ve esneklik mükemmel özelliklere sahiptir. İyi deformasyonu ve kendini kurtarma yeteneği onu yoğurmaktan ve dövmekten korkmaz ve dış kuvvet aldıktan sonra hızla orijinal şekline dönebilir. Yapısal olarak, silikon malzeme güçlü kalıplanabilirlik vardır.

silicone pen holder

Bu sayede silikon kalem tutucu, alt tabakadan geri çekilebilir katlama tasarımı ve flip tipi fermuar açma yöntemi gibi istenilen yapısal özelliklere göre özelleştirilebilir. Işçilik açısından bakıldığında, bambu, ahşap, çelik, seramik, vb zaman alıcı ve emek yoğun, silika jel desen, metin, manzara resimleri, çizgi film karakterleri kopyalamak için kullanılabilir ise, yapıştırıcı, baskı, vb. Silikon kalem tutucunun yüzeyi ürüne hassas ve güzel bir görsel efekt vererek çekiciliğini ve pazarlama gücünü artırır.


Yeni bir kırtasiye türü olarak, silikon kalem tutucu sadece ülke tarafından savunulan yeşil ve çevresel gelişim konseptine uymakla kalmıyor, aynı zamanda bireyselliği takip eden birçok öğrenci grubundaki tüketici kavramına da hitap ediyor ve ileriye dönük yaratıcı tasarımın ve kişiselleştirilmiş sosyal tüketim özelliklerinin yüksek derecede birleşmesini teşvik ediyor, ki bu da ürün ve pazar karşılıklı bağımlılığı arasındaki diyalektik ilişkiyi iyi yorumluyor.